Escola_anoia

Professorat

Emili Bayona  ebayona@escolaanoia.cat
Anna Casaus  acasaus@escolaanoia.cat
Montserrat Castilla  mcastilla@escolaanoia.cat
Estela Claramunt  eclaramunt@escolaanoia.cat
Jordi Enrich  jenrich@escolaanoia.cat
Pere Gabarró  pgabarro@escolaanoia.cat
Isabel Herrero  iherrero@escolaanoia.cat
Maria Llop  mllop@escolaanoia.cat
Montserrat Marí  mmari@escolaanoia.cat
Mercè Montoliu  mmontoliu@escolaanoia.cat
Narcís Morte  nmorte@escolaanoia.cat
Ricard Rodríguez  rrodriguez@escolaanoia.cat
Glòria Ros  gros@escolaanoia.cat
Andrés Sánchez  asanchez@escolaanoia.cat
Eva Solé  esole@escolaanoia.cat
Ivette Susanna isusanna@escolaanoia.cat
Jordi Temprano  jtemprano@escolaanoia.cat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Per a qualsevol consulta referent al vostre fill/a, i encara que sigui referent a una matèria en concret, és preferible adreçar-se en primera instància al seu tutor individual, que en tot cas ja derivarà el vostre missatge al professor o a la professora en qüestió.

Calendari

<< Agost 2017 >>
dl dm dc dj dv ds dg
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 

La Revista